Очисник монтажної піни №14 Shtock Шток 450 мл

515
79,00 грн
Об `єм: 450мл
Вид: містить додатковий аплікатор
Тип: Очисник піни

Короткий опис

Очищувач піни - це аерозольний балончик, в якому під тиском знаходиться розчинник. Діючою речовиною у нього є діметилкетон, до якого можуть додаватися різні присадки. Очищувач монтажної піни призначений в якості ефективного засобу очищення забруднень при роботі з поліуретановими монтажними пінами, для промивання та очищення зовнішньої і внутрішньої поверхонь пістолета, для змивки забруднень монтажною піною з шкіри і одягу, видалення бризок піни при роботі з балоном, дозволять видалити надлишки і залишки клеїв, герметиків. Рекомендується прочищати пістолет в разі, коли проводиться заміна балона на піну іншого виробника або на склад, що володіє іншим рівнем термостійкості. Справа в тому, що склад піни у різних виробників може відрізнятися. При змішуванні різних складів може виникнути ситуація, при якій розчинник просто не зможе прочистити інструмент. Радимо купувати очищувач тієї ж самої марки, що і використовувана монтажна піна. Тоді не буде проблем з очищенням.

Властивості:

  • містить додатковий аплікатор-трубочку - забезпечує точне і економне дозування
  • містить суміш розчинників, виштовхуючив газів, нешкідливих для навколишнього середовища
  • знежирює металеві поверхні перед застосуванням поліуретанів і силіконів
  • видаляє забруднення з неотвердівшої поліуретанової піни з коробів, відкосів, підвіконь, скла, металу і багатьох пластмас, стійких до розчинників
  • безбарвний, прозорий склад
  • однорідна консистенція

Технічні характеристики:

  • Температура застосування: від +5°С до +30°С
  • Зберігання: зберігати і перевозити балони слід у вертикальному положенні, в сухих умовах при температурі від +5°С до +25°С. Забороняється зберігання під прямими сонячними променями і нагрівання балона понад +50°С.
Очисник монтажної піни №14 Shtock Шток 450 мл
#515 В наявності

79,00 грн

Очисник монтажної піни №14 Shtock Шток 450 мл